Firma Profili

Günümüzde çok hızlı gelişen teknoloji, elektrik enerjisini de önemli bir konuma getirmektedir. Sanayileşme ve konut süreci hız kazanan ülkemizde elektrik enerjisi yaşamın her alanında önemini hissettirmektedir.

HMA MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ sektörümüzde hissettiğimiz ihtiyaç nedeniyle 12.01.2005 tarihinde İstanbul’ da kurulmuştur. Kuruluşundan hemen sonra Sektörün önde gelen firması MODEM ELEKTRİK LTD. ŞTİ. İle birlikte partner olarak çalışmaya başlamış ve bu firmaya ait işlerin tamamına bilgisini ve emeğini koymuştur. Kuruluş kadrosunda deneyimli personel ile yola çıkan firmamız 2009 yılında MODEM ELEKTRİK LTD. ŞTİ. nin sektörden çekilmesi ile bu firmanın yetişmiş, deneyimli elemanlarınıda yanına alarak kadrosunu kuvvetlendirmiştir.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra etkinlik alanını yerel firma düzeyinden, önce bölgesel sonrada ulusal boyuta taşımıştır. Şu anda 1200 m2 kapalı alanı olan merkezinde proje ve taahhüt işlerini yürütmekte ve deposunda stoğuyla hizmet vermektedir.

Hızla büyüyen elektrik, enerji pazarının getirdiği hareketlilik bu sektörde hizmet veren firmalarında çağdaş bir tarzla örgütlenmelerini gerektirmektedir.

2008 yılında çalışma anlayışını yenileyen HMA MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Elektrik mühendisliği konularında çağdaş hizmet sunan ve çözümler üreten bir firma olup proje, danışmanlık, imalat ve taahhüt konularında ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Önümüzdeki yıllarda da yapacağı hizmetler ile ulusal alanda sektöründe söz sahibi olmayı amaçlamaktadır.

 

Firma Sunumumuz İçin Tıklayınız...

 

-